Danolit

Nasze działania skupiły się aby w przejrzysty sposób zaprezentować na stronie proces tworzenia umywalki na zamówienie ..

Ecvalidation

Celem strony jest efektywne i szczegółowe zaprezentowanie listy usług walidacyjnych i kwalifikacyjnych w postaci 28 pojedynczych podstron. Zachowane zostały wszystkie dobre praktyki RWD (responsive web design) oraz SEO.

MK developer

Celem było zaprezentowanie wszystkich zalet, wysokiego standardu i infrastruktury oferowanych mieszkań. Dodatkowo głównym modułem jest autorski system Wyszukiwarki mieszkań na planie osiedla w „3D”.

Strefa jogi

Strona internetowa jest oparta o najpopularniejszy system zarządzania treścią WordPress. Indywidualny design strony został przygotowany na podstawie inspirowania się kolorystyką i typografią brandu firmy.

Nobilis audit

Kancelaria zgłosiła się do nas z prośbą stworzenia dwujęzycznej strony internetowej z dostarczonych uprzednio makiet PSD. Mieliśmy do dyspozycji księgę znaku do której została dobrana odpowiednia szata graficzna strony.

Scaleup center

Na potrzeby firmy stworzyliśmy dwujęzyczną stronę internetową opartą na systemie zarządzania treścią WordPress. Indywidualna stylistyka, topografia oraz ikonografia została wcielona w projekt strony dając efekt nowoczesnego i minimalistycznego wyglądu strony.

Ogrodnicy

Klient potrzebował stworzenia strony internetowej z ponad 75 produktami oraz 25 pojedynczymi stronami na podstawie dostarczonych szkiców od copyrightera.

MK dźwigi szczecin

Celem głównym była podstrona „Realizacje” na której klient będzie mógł dowolnie dokumentować swoje wykonane projekty.

Saunyukiel

Panel rezerwacji pozwala w łatwy sposób zarządzać rezerwacjami. Strona (sklep) korzysta z bramki płatności od Payu.

Naprawa wgnieceń

Duży priorytet postawiliśmy na stworzenie rozbudowanej sekcji z możliwością dokładnego opisywania realizacji. Autorski moduł porównywania zdjęć z przed i po usłudze został zaimplementowany.

British school

Mieliśmy do dyspozycji pełną księgę znaku, więc stylistyka strony w pełni się na nim opiera. Strona powstała na najpopularniejszym systemie zarządzania treścią WordPress.

Asdor

Strona powstała w oparciu o najpopularniejszy system zarządzania treścią WordPress, umożliwiający łatwą edycję i późniejszą obsługę strony.