Strona internetowa
bgblue.pl

Blue® to prestiżowa marka, stworzona razem przez Izabelę i Martę. Biuro Nieruchomości Blue w swojej ofercie posiada setki ciekawych różnego typu ofert nieruchomości. Biuro również zapewnia całą gamę usług dodatkowych potrzebnych do sprzedaży nieruchomości takich jak: Home staging, profesjonalna fotografia wnętrz czy współpraca z architektem.

SASS

PHP

Bootstrap

WordPress

jQuery

Wyzwanie projektu:

Klient zgłosił się do nas z potrzebą stworzenia nowej strony internetowej dla biura nieruchomości. Strona została oparta na systemie zarządzania treścią WordPress, stylistyka strony w pełni nawiązuje do naturalnej palety kolorów brandu. Typografia, ikony czy elementy dekoracyjne inspiracje czerpały z dostarczonych nam materiałów dodatkowych.

Proces tworzenia strony również obejmował pełną integrację z systemem do zarządzania nieruchomościami ASARI.

>https://bgblue.pl>

Zakres działania:

Przykładowe sekcje projektu strony

Potrzebujesz pomocy przy podobnym projekcie ?

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów potencjalnego projektu, przygotujemy ofertę współpracy do stworzenia nowoczesnej strony lub sklepu internetowego.

Zadzwoń do nas

Jesteśmy dla Państwa dostępni:
Pon-Pt od 7:30 do 15:30

Ta podstrona
jest aktualnie w trakcie przebudowy.

Część strony internetowej, którą próbujesz odwiedzić znajduję się aktualnie podczas budowy.

Aby mieć pewność by podstrona jak i treści się na niej znajdujące były dla Ciebie wystarczająco prosta i przejrzysta zdecydowaliśmy się na przebudowę strony.